Od dłuższego czasu w mediach huczało o informacjach związanych z płcią dziecka, którego oczekują Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski. Teraz jednak po wielu spekulacjach z odpowiedzią przyszła sama Aleksandra. Jakiej płci będzie więc czwarte dziecko Aleksandry i Michała Żebrowskich?

Jaka jest płeć czwartego dziecka Żebrowskich?

Przypomnijmy, że Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski tworzą szczęśliwe małżeństwo już od 2009 roku. To właśnie wtedy pobrali się oni w Brzegach-Rynias i do tej pory doczekali się już trójki naprawdę wspaniałych potomków. Wiele portali plotkarskich w tamtym czasie zaczęło już pisać właśnie o tej parze. I każde kolejne dziecko tej pary wywoływało spore emocje w mediach internetowych i nie tylko. Teraz jednak w lutym tego roku pojawiła się informacja o kolejnej ciąży pary. W mediach od razu zaczęły krążyć plotki dotyczące tego, jakiej płci będzie ich czwarte dziecko. Czy będzie to chłopiec czy jednak dziewczynka?

Chłopak? Dziewczynka? Czy już wiadomo jakiej płci będzie czwarte dziecko małżeństwa Żebrowskich?

Na portalu pudelek już jakiś czas temu pojawiły się informacje, że dzieckiem, które przyjdzie na świat będzie chłopak. Jednak informacje te zdementowała sama mama, a więc Aleksandra Żebrowska. Zaznaczyła ona, że redaktorzy plotkarskiego portalu się mylili i żeby lepiej wszyscy podsyłali jej jakieś ciekawe imiona dla dziewczynki. Oficjalnie możemy więc odnieść się do wszystkich spekulacji w tym temacie i potwierdzić, że Aleksandra Żebrowska wraz z mężem Michałem Żebrowskim doczeka się córeczki.