Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się informacje o tym, że federacja Fame MMA planuje zorganizować jedną ze swoich gal na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wiemy już, że gala Fame MMA 15 odbędzie się 27 sierpnia. Jednak wciąż nie znamy miejsca, w którym miałoby dojść do tego wydarzenia. Czy rzeczywiście będzie to największy stadion w Polsce?

Gdzie odbędzie się gala Fame MMA 15?

Na ten moment nie wiadomo jeszcze oficjalnie, gdzie miałaby się odbyć gala Fame MMA 15. Wiele wskazuje jednak na to, że rzeczywiście mogłaby to być arena w Warszawie. Szczególnie, że jeden z zawodników, którzy wystąpią na tym wydarzeniu w roli zawodnika, na jednym ze swoich streamów na platformie Twitch wygadał się, że będzie to właśnie PGE Narodowy. Tym zawodnikiem jest nie kto inny jak debiutant Franio, który w swoich mediach społecznościowych często „leakuje” różnego rodzaju informacje, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Już niedługo odbędzie się pierwsza konferencja w ramach gali Fame MMA 15

Miejsca wydarzenia jeszcze dokładnie nie znamy – przynajmniej oficjalnie. Znamy z kolei datę pierwszej konferencji poprzedzającą galę Fame MAM 15. I konferencja odbędzie się już w środę, dnia 20 lipca 2022 roku. I to właśnie tego dnia i w tym miejscu ma zostać ogłoszone miejsce, w którym odbędzie się kolejna gala tej najpopularniejszej polskiej federacji freak-fight. Właśnie wtedy oficjalnie przekonamy się, czy zawodnicy będą mieli okazję wystąpić przez licznie zgromadzoną publicznością na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Warto dodać, że podczas I konferencji Fame MMA 15 poznamy również pełną listę zawodników, którzy pojawią się na tym wydarzeniu.