Moda jest coraz bardziej elastyczna i pozwala na wiele. Jednak chcąc wyglądać świetnie, warto brać pod uwagę niektóre zasady.

Legginsy

Masz zgrabne nogi? Legginsy pozwolą ci je wyeksponować. Możesz zakładać nie tylko te sportowe, ale również bardziej eleganckie. Noś je zawsze do długich gór, sięgających do połowy ud, np. tunik, czy długich swetrów.

Dżinsy z dziurami

To może być fajna odmiana w twojej garderobie – ożywi i odmłodzi nieformalne stroje. Wybieraj spodnie z niedużymi przetarciami i małymi dziurami i zestawiaj je z klasycznymi strojami, np. żakietem czy koszulową bluzką.

Mini

Pochwal się ładnymi nogami. Wybierz długość ciut przed kolano – jest najbardziej korzystna dla sylwetki. Zimą noś taką spódnicę do kryjących rajstop, czółenek lub kozaków.

Duży dekolt

Uważasz, że nadal wygląda wspaniale? Nie zakrywaj go więc zbytnio, choć też nie przesadzaj z jego głębokością. Do bluzki z większym dekoltem dobierz małą gawroszkę pod szyję.

Wpadka Sherlocka

Bluzka na ramiączkach

Jeżeli sporo ćwiczysz lub pracujesz fizycznie i twoje przedramiona są jędrne – w bluzkach bez rękawów możesz wyglądać naprawdę fajnie. Eksponuj swój atut, nosząc bluzki z szyfonowymi lub koronkowymi rękawami.