Wpisy na Instagramie niejednokrotnie są miejscem, kiedy to gwiazdy uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Nie inaczej jest teraz. We wpisie na profilu Instagram Paulina Krupińska pochwaliła się znajomością z Robertem Lewandowskim. Od kiedy go zna i jak zaczęła się ich znajomość?

Znajomość Pauliny Krupińskiej z Robertem Lewandowskim

Paulina Krupińska jest prowadzącą znanego wszystkim programu „Dzień Dobry TVN”. W ostatnim wpisie na Instagramie postanowiła pochwalić się swoją znajomością z Robertem Lewandowskim. Okazuje się, że przyjaźń pomiędzy nimi trochę już trwa. Przypomnijmy, że gwiazda telewizyjnej stacji TVN często pojawia się na treningach, które organizuje sama Anna Lewandowska.

Okazuje się, że Paulina Krupińska poznała się z Robertem Lewandowskim dokładnie dziewięć lat temu, kiedy to realizowane były nagrywki do programu Kuby Wojewódzkiego. Wtedy też Paulina zrobiła sobie zdjęcie z gwiazdą polskiej i w zasadzie też i światowej piłki, a więc Robertem Lewandowskim.

Zdjęcie Pauliny Krupińskiej z Robertem Lewandowskim

Na swoim Instagramie Paulina Krupińska pochwaliła się również swoim zdjęciem wraz z Lewandowskim. Jak zaznaczyła sama autorka w swoim wpisie, aparaty fotograficzne w tamtych latach były znacznie gorszej jakości. Widać to oczywiście po zdjęciu, które dodała Paulina na profilu IG. Dodajmy, że temat Lewandowskiego na profilu Krupińskiej pojawił się w momencie, gdy kobieta postanowiła zorganizować serię pytań i odpowiedzi na swoim profilu IG, a więc tam zwane Q&A, które z pewnością znają wszystkie osoby obracające się w internecie oraz w mediach społecznościowych.